SUPA24
Dnevna soba; kamin, lesena tla, naravna svetloba
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
405 000 €
(3 522 € / m²)
Prodaja
2
2+
115 m²
Rua dos Pardais, Albufeira

spalnica2
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This elegant 2-bedroom apartment, with 116 square meters, is set within a high-quality private condominium featuring a swimming pool, landscaped garde...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Rua dos Pardais, Albufeira
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art VII

Podobni oglasi