SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
695 000 €
(6 950 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Vila Adele Road, Albufeira

spalnica2
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quinta Dourada - Built by Design

Quinta Dourada is an exclusive development in Albufeira, designed by renowned architect Vasco Vieira and built by le...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Vila Adele Road, Albufeira
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art

Podobni oglasi