SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
210 000 €
(4 468 € / m²)
Prodaja
1
1
47 m²
Rua do Município, Albufeira

spalnica1
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excellent one-bedroom apartment, ideal for year-round living or generating rental income, with 54.60sqm of private area. This apartment has been compl...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorPo prenoviTerasaPralni stroj

Ostalo
Starost oglasa: 129 dni
Posodobljeno: 56 dni

Lokacija

Rua do Município, Albufeira
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Imobipêra

Podobni oglasi