Seznam ponudb
24
24
24
330 000 €
(6 471 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
Cais do Gás
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
51 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
T1 completely renovated - typical Portuguese design Lisbon - Calçada do CombroRefurbished 1 bedroom apartment (September 2023) in a charming tiled bui...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
495 dni
Posodobljeno:
495 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Cais do Gás
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.