SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 300 000 €
(13 983 € / m²)
Prodaja
5
1
236 m²
Cais do Gás

spalnica5
površina236 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fabulous 4-bedroom flat in the heart of Chiado, one of Lisbon's most vibrant neighbourhoods. With good sun exposure, the flat has recently been refurb...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Cais do Gás
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Portugal

Podobni oglasi