SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 200 000 €
(10 169 € / m²)
Prodaja
3
1
118 m²
Cais do Gás

spalnica3
površina118 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Flat with 2 bedrooms, one of them ensuite, in a new development in Chiado, one of Lisbon's most cosmopolitan areas. It has good areas, top finishes an...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Cais do Gás
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Portugal

Podobni oglasi