SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
152 940 €
(1 092 € / m²)
Prodaja
5
1
140 m²
Wolności, Zabrze

spalnica5
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m², usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Układ ...

Ostalo
Starost oglasa: 330 dni
Posodobljeno: 329 dni

Lokacija

Wolności, Zabrze
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEXT HOUSE

Klaudia Jozefczuk

Podobni oglasi