SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
294 569 €
(4 676 € / m²)
Prodaja
5
1
63 m²
Rynek, Wrocław

spalnica5
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

English below, we speak English   Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie w samym centrum - ul. Rynek 56.Powierzchnia całkowita - 63,30 m2 +...

Ostalo
Starost oglasa: 474 dni
Posodobljeno: 355 dni

Lokacija

Rynek, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Premier Nieruchomości

Vladyslaw Khadan

Podobni oglasi