SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
176 279 €
(2 350 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Stanisława Dubois, Wrocław

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do zakupu rozkładowego, 4-pokojowego mieszkania w centrum Wrocławia przy ul. Stanisława Dubois. LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul...

Nadstropje:
2. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Stanisława Dubois, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Drabik

Podobni oglasi