SUPA24
131 606 €
(2 861 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Gorlicka, Wrocław

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standa...

Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Gorlicka, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN

Podobni oglasi