SUPA24
176 339 €
(2 939 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Wrocław

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standa...

Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN

Podobni oglasi