SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
144 797 €
(5 171 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Otyńska, Wrocław

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż apartament inwestycyjny przy ulicy Otyńskiej/Fabrycznej - w pobliżu Wrocławskiego Parku Technologicznego i Uniwersytetu WSB Merito.

Nadstropje:
1. nadstropje od 5
Starost oglasa: 37 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Otyńska, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Jakub Wycisk

Podobni oglasi