SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
160 361 €
(2 970 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Suwalska, Wrocław

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1

Łukasz Szajkowski
+48 602 101 602
3 pokoje | mieszkanie | mieszkanie ok. 54,96m2 + balkon 4,37m2| Maślice (Wrocław)

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 40 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

Suwalska, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SDP Nieruchomości

Łukasz Szajkowski

Podobni oglasi