SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
216 119 €
(3 486 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Mieszczańska, Wrocław

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1

Julia Kowalska
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tw...

Ostalo
Starost oglasa: 38 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Mieszczańska, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SDP Nieruchomości

Julia Kowalska

Podobni oglasi