SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
252 289 €
(2 574 € / m²)
Prodaja
3
1
98 m²
Tomaszowska, Wrocław

spalnica3
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602
Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idea...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 36 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Tomaszowska, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SDP Nieruchomości

Jakub Choja

Podobni oglasi