SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
141 025 €
(3 280 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Stanisława Drabika, Wrocław

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po o...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Stanisława Drabika, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba

Podobni oglasi