SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
122 010 €
(2 711 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Gajowicka, Wrocław

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NA SPRZEDAŻ - tylko u nas! PODSTAWOWE INFORMACJE: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkani...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Gajowicka, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś

Podobni oglasi