SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
136 755 €
(3 039 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Krucza, Wrocław

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna — tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla...

Nadstropje:
11. nadstropje od 11
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Krucza, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME - estate

Paula Ratajczyk

Podobni oglasi