SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 838 €
(2 463 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Bzowa, Wrocław

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze czteropiętrowego budynku w jednej z najbardziej lubianych części Wrocław...

Ostalo
Starost oglasa: 102 dni
Posodobljeno: 101 dni

Lokacija

Bzowa, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Premier Nieruchomości

Wojciech Tomaszewski

Podobni oglasi