SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
593 301 €
(4 238 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
140 m²
Pabianicka, Wrocław

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 140,63 m², znajdujący się na 10. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowa Pabianick...

Nadstropje:
10. nadstropje od 10
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Pabianicka, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homfi Sp. z o.o. HOMFI SP. Z O.O.

Bartosz Delczyk

Podobni oglasi