SUPA24
103 203 €
(3 440 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Rędzińska, Wrocław

spalnica1
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczon...

Ostalo
Starost oglasa: 324 dni
Posodobljeno: 324 dni

Lokacija

Rędzińska, Wrocław
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN

Podobni oglasi