SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 353 €
(1 320 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Wincentego Witosa, Wodzisław Śląski

spalnica3
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Rezerwacja
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie położone w Centrum Wodzisławia Śląskiego na ul. 26 marca.
Nieruchomość z niecodziennym widokiem znajduje si...

Nadstropje:
10. nadstropje od 10
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Wincentego Witosa, Wodzisław Śląski
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Perfect Home

Mateusz Lasota

Podobni oglasi