SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 154 €
(1 794 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Ostrowska, Włocławek

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze w bloku z windą przy ul. Ostrowskiej Osi...

Nadstropje:
9. nadstropje od 11
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Ostrowska, Włocławek
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys

Podobni oglasi