SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 570 €
(1 980 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Włocławek

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 4/4 Cena sprzedaż: 185 000 zł do negocjacji! Czynsz : 322 zł ...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Włocławek
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys

Podobni oglasi