SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
256 845 €
(7 338 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Mokotowska, Warszawa

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Do sprzedaży wyjątkowe studio wielkości 35,40 m2 w bloku przy ulicy Mokotowskiej - prestiżowa lokalizacja, w okolicy restauracje, butiki, ambasady.Mie...

Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Mokotowska, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

K3 Nieruchomości

Kinga Jastrzębska

Podobni oglasi