SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
157 767 €
(3 848 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Warszawa

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane n...

Nadstropje:
6. nadstropje od 10
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi