SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
197 593 €
(4 033 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Warszawa

spalnica3
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Atuty: Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codzienne...

Nadstropje:
1. nadstropje od 10
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX POLSKA

Grzegorz Sikorski

Podobni oglasi