SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
350 945 €
(4 679 € / m²)
Prodaja
3
2+
75 m²
Objazdowa, Warszawa

spalnica3
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Słoneczne 3 pokoje na ostatnim piętrze Praga Północ
Podstawowe informacje
Mieszkanie na sprzedaż w standardzie premium
Powierzchnia wynosi 75,16 m kwa...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorVarovanjeNaravna svetloba

Nadstropje:
7. nadstropje od 7
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Objazdowa, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Platinumhouse-MCF Studio Łukasz Niziałek

Aneta Korn

Podobni oglasi