SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
178 666 €
(3 309 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Pabla Nerudy, Warszawa

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach - Chomiczówka. Blok po remoncie, zadbane klat...

Nadstropje:
4. nadstropje od 12
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Pabla Nerudy, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi