SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
127 178 €
(2 826 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Odkryta, Warszawa

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym blo...

Nadstropje:
5. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Odkryta, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi