SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
252 154 €
(3 551 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Skierniewicka, Warszawa

spalnica3
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zapraszam na prezentację mieszkania we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Tutaj zyskasz wygodny rozkład, dużo światła i metro dosłownie...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaLočeni wcRazgledNadstropjePo prenovi

Nadstropje:
10. nadstropje od 16
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Skierniewicka, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Anna Pisarek

Podobni oglasi