SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
134 196 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Pasłęcka, Warszawa

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 2004roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce Lokal w pełni umeblowany...

Nadstropje:
2. nadstropje od 8
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Pasłęcka, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi