SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
187 110 €
(2 970 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Warszawa

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynk...

Nadstropje:
7. nadstropje od 10
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi