SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
101 036 €
(3 157 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Mańkowska, Warszawa

spalnica2
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 32 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY ...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Mańkowska, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Podobni oglasi