SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
445 121 €
(4 637 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
96 m²
Powsińska, Warszawa

spalnicaatypical
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem na Mokotowie – ul. św. Bonifacego 92, Stegny Na sprzedaż unikatowe, przestronne mieszkanie o powierzch...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Powsińska, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX POLSKA

Katarzyna Szulim

Podobni oglasi