SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
192 886 €
(3 507 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Warzelnicza, Warszawa

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

 Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zami...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Warzelnicza, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Brik

Magdalena Sarnowska

Podobni oglasi