SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
197 596 €
(4 819 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Cybernetyki, Warszawa

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie z...

Nadstropje:
1. nadstropje od 6
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Cybernetyki, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

K3 Nieruchomości

Konrad Jurak

Podobni oglasi