SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
155 204 €
(4 195 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Szaserów, Warszawa

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 2-pokojowe - usytuowane na 8 piętrze w bloku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul.Szaserów. W bloku 2 windy. Na powierzchn...

Nadstropje:
8. nadstropje od 12
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Szaserów, Warszawa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi