SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
63 331 €
(974 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Rynek, Wałbrzych

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1

NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty 
Czynsz -  koszty zarządu ok. 80 zł PL...

Ostalo
Starost oglasa: 245 dni
Posodobljeno: 176 dni

Lokacija

Rynek, Wałbrzych
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka

Podobni oglasi