SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
87 192 €
(2 076 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Wągrowiec

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,63 m², usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2021roku, położonym na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: sypia...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Wągrowiec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FURMAN24

Iwona Kulczyńska

Podobni oglasi