SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
53 932 €
(1 172 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Wągrowiec

spalnica3
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Oferta sprzedaży mieszkania * Lokalizacja: Wągrowiec, ul. Średnia * Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą * P...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Wągrowiec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grupa Furman Nieruchomości

Iwona Kulczyńska

Podobni oglasi