SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 877 €
(2 703 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Aleja Bielska, Tychy

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Apartament z antresolą i widokiem na las - Tychy, os. 4 Pory Roku Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament położony na cenionym osiedlu 4 Por...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Aleja Bielska, Tychy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ASTON

Beata Dziubany-Kantor

Podobni oglasi