SUPA24
Hiša in okolica
Hiša in okolica
Ostalo; razgled
63 588 €
(785 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Adama Mickiewicza, Toruń

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m² po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny.
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane...

Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Adama Mickiewicza, Toruń
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Bartosz Samorek

Podobni oglasi