SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
155 285 €
(2 986 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Jaśminowa, Toruń

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Luksusowe mieszkanie - I piętro - Centrum Bydgoszczy - dwa balkonyMam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe i nowocześnie urządzone mies...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 290 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Jaśminowa, Toruń
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Bartłomiej Górka

Podobni oglasi