SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
70 748 €
(1 310 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Tarnów

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m², położone na I piętrze niewielkiego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Kasztanowej...

Nadstropje:
1. nadstropje od 1
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Tarnów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Budomos

Łukasz Paciorek

Podobni oglasi