SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
162 909 €
(2 011 € / m²)
Prodaja
4
2+
81 m²
Skrzyszowska, Tarnów

spalnica4
površina81 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym | Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina”...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeLočena kuhinjaTuš kabinaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Skrzyszowska, Tarnów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Marek Wawrzeń

Podobni oglasi