SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 820 €
(2 309 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Skrzyszowska, Tarnów

spalnica3
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie sz...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Skrzyszowska, Tarnów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Dariusz Kornaś

Podobni oglasi