SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
78 988 €
(3 038 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Potulicka, Szczecin

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Komfortowa kawalerka na ul. Potulickiej położona na wysokim parterze wieżowca.
Lokal o powierzchni 26,29 m2 po kapitalnym remoncie, wymienione instala...

Ostalo
Starost oglasa: 455 dni
Posodobljeno: 434 dni

Lokacija

Potulicka, Szczecin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CARRE

Małgorzata Borowik

Podobni oglasi