SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 753 €
(2 599 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Słowacka, Szczecin

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie posiada 48 m² powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia po podłodze to około 60 m², co daje znacznie większą przestrzeń do komfortowego...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Słowacka, Szczecin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FORT

Bożena Zborowska

Podobni oglasi