SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 470 €
(2 271 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rezedowa, Szczecin

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która w doskonały sposób łączy funkcjonalność z prestiżem. To w pełni rozkładowe, ...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rezedowa, Szczecin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

INWESTOR SZCZECIN

Daniel Polis

Podobni oglasi